o nas

O nas

Jesteśmy prywatną firmą transportową zajmującą się przewozami międzynarodowymi. Celem firmy jest współpraca z klientami zainteresowanymi najwyższą jakością usług. Naszą polityką jest jakość a niepodważalnym atutem trzydziestoletnie doświadczenie.

W 1988r. Waldemar Pałysa rozpoczął działalność w branży transportowej. Początki były skromne. Zaczynał z wizją rozwoju i... jednym samochodem. W 2005r. było ich już 26. Dzisiaj flota STANWEX II to 115 pojazdów.

Marka STANWEX II to mobilność, dyspozycyjność, szybkość i kompetencja pozwalająca spełniać oczekiwania klientów.

Zróżnicowany tabor pozwala nam podjąć się realizacji zleceń, których obawia się konkurencja. Gwarantem realizacji naszych zobowiązań jest stabilność finansowa oraz wyróżniająca nas z branży nowoczesna flota, dzięki której Państwa towary dotrą bezpiecznie do miejsc przeznaczenia.

Wszystkie pojazdy są objęte monitoringiem GPS, a kierowcy posiadają łączność GSM z dyspozytorami. Wszyscy kierowcy w trakcie pracy używają wyłącznie telefonów GSM wyposażonych w GPS. Pracujemy także nad wdrożeniem rozwiązań pozwalających na wykorzystanie kolejnych kanałów łącznosci (np. Internetu).

STANWEX II to także wykwalifikowany zespół specjalistów oddanych do Państwa dyspozycji. Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez STANWEX II usług jest liczne grono stałych klientów. z Naszych usług korzystają zarówno firmy polskie, jaki i międzynarodowe koncerny.

Organizacja STANWEX II posiada: ISO 9001:2000, Certyfikat Kompetencji Zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym rzeczy,
Licencję na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy,
CEMT (zezwolenie EKMT),
Karnet na międzynarodowy przewóz towarów, Karnet TIR.

Dodatkowo firma dysponuje zezwoleniami niezbędnymi do wykonywania usług transportowych na terenie całej Europy. Wszystkie przewożone przez firmę towary objęte są ubezpieczeniem OCP (Odpowiedzialność Cywilna Przewoźnika).